יום שבת, 21 בינואר 2012

זבל טוב: גארבג' חוזרת להופיע אחרי 7 שנים; שירלי מנסון עושה גאגא

אחרי שבע שנים ארוכות, וכמו הרבה להקות מפורקות-לשעבר בעידן הפייסבוק (כמו קייז צ'ויס שיופיעו בתיאטרון גשר בעוד יומיים, בהופעה השביעית שלהם בארץ, אליה חזרו מיד עם איחוד הלהקה לאחר שנים של עבודת סולו עצמאית של חברי הלהקה), להקת גארבג' חוזרת להופיע, עם אלבום חדש שייצא השנה (שעטיפתו, אגב, תיבחר על-ידי הגולשים בפייסבוק).

גארבג' הופיעו כבר בישראל ב-1999 - עם חימום של לא אחרת מאשר אותה קייז צ'ויס - ונתנו מופע בנ"ז בהאנגר 11 בתל אביב. ניתן רק לקוות שאולי הסיבוב הזה יחזיר אותם, כפי שמופע החימום הבלגי שלהם יודע טוב, להופיע שוב בפני הקהל הכי טוב בעולם (ועם להקת חימום חדשה שאולי תהפוך עבור חלקנו ליותר חשובה מהמופע המרכזי, עם הזמן).

האוריגינל בבוידעם
בינתיים, כחלק מחזרתה של הלהקה לתודעה, שירלי מנסון המהממת המוכשרת, מהנשים הזכורות והאייקוניות ביותר בסצנת האלטרנטיב של שנות התשעים, מחממת את עמוד הטוויטר\פייסבוק של הלהקה עם מתקפות על הטוען לכתר נשיא ארה"ב ניוט גינגריץ' (אותו כינתה "Dirty Little Birdy" ולאחר מכן תקפה ברשימה שהעלתה בעמוד), יוצאת בסטטוסי רוקנ'רול גורפי-לייקים:
וגם - מצטלמת עטופה בתחרה ולייטקס, בסשן צילומים שלרגעים נראה כמו עטיפות סינגלים מהקטלוג הפרטי של ליידי גאגא, למגזין V:
צילום: Daniele + Iango
הלהקה הודיעה בעמוד הפייסבוק שלה על ההופעה הראשונה שתיערך הקיץ, בהיכל המוזיקה הנודע "אולימפיה" בפאריז, ובשעות הקטנטנות של הבוקר, שעון ישראל, פרסמו החבר'ה עוד שני תאריכים להופעות כחלק מפסטיבלים בגרמניה: פסטיבל Southside ב-22 ביוני, וכבר ביום המחרת פסטיבל Hurricane.

"אנחנו מתרגשים באופן בלתי ייאמן מתגובת המעריצים להודעה על מסע ההופעות העולמי שלנו, ומהתגובה מהמעטים ברי המזל שזכו להצצה מהאלבום החדש. 2012 הולכת להיות שנה גדולה עבור כולנו. קשה לנו לשער כמה המומים נהיה כשנעלה על הבמה מדי ערב, במהלך השבועות הראשונים של להופיע לראשונה אחרי שבע שנים", מסכמת הלהקה את ההודעה, שרק מסמנת את גל האיוונטים שהולך להציף את העמוד בשבועות הקרובים לקראת מסע ההופעות העולמי.

ואם הם יחליטו להגיע לכאן, נגיד ממש מהר, די אפשר להבטיח ששירלי תצא מבסוטה:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה